Choď na obsah Choď na menu
 


Svadobný pochod

Pamela Morsi

 

Svadobný pochod

 

Obrázok

V originále: Here comes the bride 2000

 

Vydal: Cesty 2000

 

Obrázok Anotácia:

 

V živote každej ženy nadíde chvíľa, keď si musí nájsť muža, alebo sa úplne vzdať myšlienky na manželstvo... Preto sa Augusta Muddová - majiteľka najväčšieho podniku v malom meste - po troch rokoch trpezlivého čakania na deň, keď ju jej priateľ Amos Dewey požiada, aby sa stala jeho manželkou, rozhodne zobrať veci do vlastných rúk. S pomocou príťažlivého Romea Akersa sa všemožne snaží vzbudiť v Amosovi žiarlivosť a dostať ho k oltáru. V Romeovi sa však napriek čistému úmyslu Gussie pomôcť, prebudí láska - zaľúbi sa nej, do tej, ktorej mal vlastne pomôcť k sobášu s iným. Musí však urobiť všetko, aby získal Augustínu náklonnosť a napokon aj srdce a ruku.

Obrázok

Po dlhej dobe, som vyskúšala knihu od pre mňa úplne neznámej autorky. A treba povedať, že som bola viac než milo prekvapená. Kniha bola napísaná strašne dobre, čítala sa jedna radosť, keď som ju večer chytila do rúk, pustila som ju až niekedy nad ránom, so skvelým pocitom.

Autorka rozpráva príbeh s humorným nadhľadom, postavy sú skvelo vykreslené, a pravdaže nechýbajú ani romantické či vášnivé chvíľky.Taktiež som  v závere vyronila i niekoľko slzičiek.

Rome je Gussiin pomocník a pravá ruka vo firme na výrobu ľadu, ktorú vlastní. Po Amosovom odmietnutí, sa Gussie rozhodne vziať veci do vlastných rúk a navrhne Romeovi obchod - Rome dostane podiel vo firme, po ktorom už dlho túži a stane sa jej spolumajiteľom, ak pomôže Gussie do šiestich týždňov pred oltár. Rome je presvedčený, že to bude hračka - nič však zrazu nevychádza podľa jeho predstáv, alebo žeby áno?

 

Spracovala LENKA

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

môj názor

(lubica1995, 17. 2. 2011 12:56)

Knihu som čítala dávnejšie a tiež ma milo prekvapila. Malo to vtip a pekný spád. Ale do poličky som si ju nezaradila. Posunula som ďalej. :)