Choď na obsah Choď na menu
 


Čo vy na - Plamene inkvizície

Milé návštevníčky stránky...

Najčastejšie hodnotená a komentovaná kniha - PLAMENE INKVIZÍCIE

 

Obrázok S poľutovaním musím skonštatovať, že dnes je takmer nemožné ju zohnať a to nehovorím o predajniach kníh, kde je totálne vypredaná. Bazár, inzercia či akákoľvek zmienka o tejto nesmrteľnej sérii, vždy sa po nej len tak zapráši.

 

Neostáva nám nič iné, len bombardovať vydavateľstvá požiadavkami o jej znovuvydanie.

Zatiaľ všetkým, ktorí si chcú túto knihu zadovážiť želám nekonečnú trpezlivosť pri jej zháňaní, pretože všetká tá námaha naozaj stojí za to.

Obrázok

Obrázokknihovnica

 

Náhľad fotografií zo zložky Marija Jurič Zagorka

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Bola som zhrozená...

(Romantička, 1. 1. 2011 20:36)

Bola som zhrozená,keď som zistila,čo za knihu majú rodičia doma!Preboha!Plamene inkvizície!To už len musí byť somarina!!!!Ale prečítala som si obsah.Bola som veeeeeľmi prekvapená!!!!!!!Keď som sa vydala a odsťahovala som sa od našich,chcela som si ju zobrať.Nedali mi ju!!!!Tak si ju chodím k naším požičiavať......Zbožňujem Rytiera Sokola.......

100% ní romantika

(irma, 31. 5. 2010 17:40)

Musím říct, že po přečtení Gričské čarodějnice jsem se dlouho bránila pustit se do této mnohokrát mi doporučované knihy, protože jsem měla zato, že lepší než to, co jsem dočetla, už nic nebude. Ale to jsem se pořádně spletla! Gričská je výborná, ale nikdy se mi nestalo, aby se mi u ní tak tajil dech, jako u této. Vřele doporučuji!
V Čechách vůbec neseženete, protože tu nikdy nevyšla.Ale knihovny ji obvykle mají.Tedy jen ve slovenštině, ale to vůbec nevadí. I tak je to jedinečný zážitek.
Možná i lepší:)Jelikož některé slovenské obraty jsou pro nás Čechy a Moravany fakt roztomilé;-)Já jsem si po přečtení uvědomila, že i kdyby to v teď vydali v češtině, tak bych si na jiný překlad už nezvykla ;)

áno

(Scarlet, 11. 6. 2009 18:40)

aj ja súhlasím... je to fakt super kniha... nádherná... asi si ju prečítam ešte raz... najviac sa mi páčia časti s Doriou a Tomom... hlavne tá ked sa Doria doňho zalúbila...
Odporúčam prečítať!
=D

Súhlasím...

(Elen, 14. 1. 2009 15:01)

túto knihu (teda jej 2 časti)by som rozhodne nenechávala nepovšimnutú niekde na poličke! Je to úžastné čítanie!
Kniha síce neoplýva vábnym obalom - škoda - myslím, že mohla vyzerať ináč, ale dej je pútavý a drží vás v napätí až do konca.
Ja ho považujem za to najlepšie od autorky M.J.Zagorky!

Radím: ČÍTAJTE, ČÍTAJTE, ČÍTAJTE!

V knižnici určite knihu zoženiete...