Choď na obsah Choď na menu
 


Čo vy na to???

Milé naše romantičky a romantici!

Opäť sme tu s novinkou, ktorá, dúfam, pobaví a zaujme všetkých našich čitateľov.

Obrázok

1. Už čoskoro začne u nás fungovať fórum o knihách, o písaní, o histórii, o romantike, o čom len chcete. Verím, že sa zapojíte, aby sme si navzájom mohli vymieňať názory na tie ktoré knihy, ale aj o všeličom inom :)

Obrázok

2. Rozhodli sme sa odmeniť Vás peknými knižkami. Všetky stále romantičky, ktoré prispievajú do komentárov na stránke POZOR! Raz za týždeň až do Vianoc vylosujem jednu z prispievateliek, ktoré v tom týždni napísali komentár na stránke a pošlem jej knižku.

Sledujte naše info!

Tento týždeň prosím, aby sa mi ozvala MARY, ktorá napísala tento komentár, a zároveň napísala sem pre porovnanie IP adresy:

vo Vašom účte www.romantika.estranky.sk bol k príspěvku "Gričská čarodejnica" pridaný nový komentár.

Meno návštevníka:
Mary
Nadpis komentára:
Plamene inkvizície
Text komentára:
po x rokoch som ju vyhrabala, a idem prečítať.

knihovnica@centrum.sk

Mary, čaká Ťa u nás kniha!

 

Obrázok

3. Výzva. Keďže projekt - Román na pokračovanie - nám trošku nevyšiel, za čo sa Vám opravedlňujem a chápem, že písanie pre začínajúcich autorov nie je najjednoduchšie, otváram Vám novú možnosť pre písaniachtivých, kde môžu zverejniť svoje poviedky. Tento nápad mi poslala jedna naša čitateľka, tak som zvedavá, ako sa ujme. A určite aj vy. 

Takže, ak máte chuť, píšte. Každá uverejnená poviedka bude naviac odmenená knižkou. Zároveň však upozorňujem, že uverejním len poviedky ( príbehy) romantického žánru! Však vy už viete, čo my radi čítame :)))  

Platnosť je neobmedzená, svoje príbehy môžete posielať na knihovnica@centrum.sk

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

jesenne večere s knihou

(stanka balazikova greschnerova, 16. 10. 2010 16:25)

ja som práve obdržala novu Johannu Lindseyovu a jej knižku tajomný oheň.kedže som zaťiaľ len na 40 strane a kedže sa dej len rozbieha ...ale vypadá že Lindseyová zasa nesklamala

supeeer

(NeliQ, 15. 10. 2010 14:05)

Teším sa na fórum, zbožňujem túto stránku, aj vaše aktuality na facebooku. Aspoň vždy viem, čo dobré vychádza a čo si treba prečítať :D

RE: Katka

(knihovnica, 12. 10. 2010 14:19)

Som rada, že sa Ti stránka páči, forum bude spustené čoskoro :))) Nuž a s tým hodnotením kníh... Už som skúšala všeličo, ale možnosti stránky sú obmedzené. Ak má niekto nejaký nápad, ako toto poriešiť, sem s ním!!! :)))

tesiiim

(katka, 12. 10. 2010 14:10)

juuj, tesim sa hlavne na to forum, tiez bolo by super, keby sa dali aj knihy ohodnotit. super, len tak dalej...tato stranka je cim dalej lepsia :))