Choď na obsah Choď na menu
 


3 TIPY na romantiku do vašej čítačky


Ak ste náhodou ešte e-knihy nesťahovali a nečítali, je to jednoduché. Treba si na danom e-shope vytvoriť účet a stiahnuť ich čítačku zadarmo do tabletu, mobilu alebo počítača. Ak máte Kindle, nie je problém – jednoducho sa dajú poslať do vaše Kindle čítačky, len treba prepojiť účty. A rovnako to funguje, keď máte čítačku PocketBook.


na-vecne-casy.jpgNa večné časy (Jude Deverauxová)
Jude vám netreba nejako zvlášť predstavovať. Na Slovensku má stále desaťtisíce fanúšičiek, ktoré sa stále tešia na jej nové knihy.
Môžete si hneď teraz stiahnuť e-knihu Na večné časy a začítať sa do úžasného príbehu.
Svadba Alix Madsenovej a Jareda Montgomeryho je veľkolepá udalosť. Po dojímavom obrade nasleduje skvostná večera a tanec, to všetko pri svite mesiaca a romantickom osvetlení. Kým väčšina hostí sa sústreďuje na šťastný pár, Jaredov bratranec Graydon nespúšťa oči z družičky Toby Wyndamovej. Nie je to len jej krása či úsmev, čo ho na nej uchvacuje. Toby má pozoruhodnú schopnosť odlíšiť Graydona od jeho identického dvojčaťa Roryho. Podľa rodinnej legendy je to dôkaz, že Toby je pre Graydona tou pravou láskou. Graydon však veľmi dobre vie, že je vylúčené, aby tvorili pár. Príťažlivý mladík je dedičom trónu v Lanconii a musí si vziať urodzenú ženu, ktorú mu vopred vybrali. Toby ho však magicky priťahuje, a tak ju požiada, aby mu robila spoločnosť na ostrove, kde by si načas oddýchol od kráľovských povinností. Na revanš jej pomôže s plánovaním výpravnej svadby slávnej spisovateľky. Obaja vedia, že prípadný vzťah by nemal budúcnosť, preto si sľúbia, že nikdy nebudú viac ako priatelia.


alfa.jpgAlfa (Jasinda Wilderová)
Ak sa vám zachcelo trošku viac erotiky, siahnite po tejto knihe. Možno vám miestami bude pripomínať 50 odtieňov, možno to bude chvíľami pikantnejšie, ako ste čakali. Mnohé čitateľky sa zhodujú, že sa nevedeli od príbehu odtrhnúť.
Kyrie to nemá ľahké. Účty sa jej kopia a dosahujú takú výšku, akú by sa jej nikdy nepodarilo splatiť. Za mamu v sanatóriu, bratovo školné, jej školné, nájomné, elektrina. Všetko ležalo na jej pleciach. A okrem toho práve prišla o prácu. Nemala nádej, na účte jej nezostali žiadne peniaze, nebola šanca, že by si našla ďalšiu prácu.
 A potom odrazu, keď stratila už aj poslednú nádej, našla v schránke obálku. Bez spiatočnej adresy. Vpredu bolo napísané jej meno a vnútri bol šek na desaťtisíc dolárov. Stačili by na zaplatenie všetkých účtov a niečo by jej ešte aj zostalo, kým si nájde prácu. Mohla by sa sústrediť len na školu. 

Keby ste dostali taký záhadný šek, ktorý by postačil na všetky vaše výdavky, nedali by ste si ho vyplatiť? Ona to urobila. Po roku jej ktosi zaklopal na dvere. Pred domom stála dlhá čierna limuzína, pri dverách šofér a povedal len toľko: „Nadišiel čas splatiť dlh.“
Nastúpili by ste? Ona nastúpila.
A čo ju to stálo? Stiahnite si novinku Alfa a prečítajte si príbeh, pr ktorom sa možno budete trochu aj červenať:-)

 

krehky-vztah.jpgKrehký vzťah (Eva Martinovičová)
Jeden muž a dve ženy. Rozchody a návraty.
Príbeh o mužovi, ktorý neuzavrel vzťah so ženou a tá ho takmer zničila. Matúš napriek novému vzťahu s milujúcou Annou nevedel zabudnúť na Martinu. Minulosť ho napokon dobehla.
Keď bol s Annou, túžil po Martine.
Keď bol s Martinou, túžil po Anne. Vznikol čudný trojuholník...
Architekt Matúš sa nevie vyrovnať s rozchodom s bývalou priateľkou Martinou a hľadá zabudnutie v náručí inej ženy. Psychologička Anna ho miluje, naivne sa presviedča, že jej láska vylieči jeho boľavú dušu. No po celý čas sa bojí, že sa Matúš vráti k Martine. Po roku, keď sa prestane trápiť aj pre jeho četovanie s neznámymi ženami, keď ich vzťah vníma ako plnohodnotný a šťastný, však prichádza nečakaný úder...

Stiahnite si e-knihu Krehký vzťah - príbeh partnerského vzťahu dvoch ľudí, ktorí sa spoznali na sociálnej sieti. Vzťahu, ktorý sa ťažko rodil a bol problematický na začiatku, a aj po celý čas jeho trvania.

 

BONUS, ak čítate aj v češtine.
ten-kdo-odesel.jpgTen, kdo odešel (Lucy Dawsonová)
Molly je absolútne spokojná, žije sa jej dobre a nemá dôvod čokoľvek meniť. Chce, aby všetko zostalo tak ako je.
Jej manžle Jack má však iný názor. Rád by si založil rodinu, ale Molly sa na to necíti. Nie, ešte nie je pripravená, vraví si. Neschopnosť pristúpiť k takému zásadnému rozhodnutiu začne nahlodávať doposiaľ fungujúci vzťah. A rozčarovanie narastá na obidvoch stranách...
Molly sa odrazu rozhodne pre malú revoltu: pošle správu bývalému priateľovi. Čo je na tom, ak nezáväzne pozdravíte človeka, s ktorým ste žili niekoľko rokov? Ste predsa dospelí a viete, čo robíte. Alebo si to aspoň myslíte...
Molly však svoje prchké rozhodnutie okamžite oľutuje. A to ešte netuší, akú lavínu udalostí tá zdanlivo nevinná správička spustí. Z Mollynho pokojného života sa postupne stáva peklo!

Stiahnite si e-knihu Ten, kdo odešel so zľavou 40%.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.