Choď na obsah Choď na menu
 


5 romantických tipov "za babku"

e-romantika.jpgUž sme vám dvakrát ponúkli tipy na lacnejšie knihy a e-knihy. Dostali sme množstvo e-mailov, aby sme v tom pokračovali a bolo to aj jedno z vašich želaní v našom prieskume, čo sa vám na našej stránke páči a čo by ste ešte pridali.
Áno, uvedomujeme si, že nie vždy máte čas sledovať všetky akciové ponuky, v ktorých sa dá romantika kúpiť lacnejšie, za pár eur, zlomok ceny. Preto budeme tieto tipy ponúkať častejšie a postupne rozbehneme aj náš bazár.
Aby ste mali stále čo čítať:-)

Dnes vám predstavíme pár e-kníh, ktoré sa naozaj oplatí stiahnuť, výrazne ušetríte, niekde až do 60% z ceny papierovej knihy a pritom ide o absolútne novinky. To už sa oplatí, čo poviete?

Pozor, niektoré akcie sú výrazne časovo obmedzené, tak dobre čítajte, dokedy je daná zľava, aby ste ju nepremeškali.

dennik-bj.jpgZačnime božskou Bridget Jonesovou. My sme ju prečítali už asi 5x a môžeme znovu a znovu. Pojašená, večne zaláskovaná Bridget v prvej časti svetového hitu ako e-kniha teraz len za 2,90€!
Určite Bridget poznáte z úspešného filmu s Renée Zellwegerovou, Hughom Grantom a Colinom Firthom. Výborne nakrútené...ale kniha je len kniha.
Jej príbeh poznáte – Bridget má veľký problém. Prekročila tridsiatku a ešte vždy je slobodná. Veľa fajčí, popíja a okolie rada častuje bezočivými poznámkami. Striedavo úspešne bojuje s nadváhou, každý deň si úzkostlivo zapisuje prírastky na váhe, podrobne sa skúma v zrkadle a počíta vrásky – skrátka, trápi sama seba, pretože vo svojom vzhľade vidí príčinu nezdaru v láske. Bridgetinej matke leží budúcnosť dcéry na srdci a nenápadne jej dohadzuje právnika Marka Darcyho. Ten na novoročnom večierku upútal pozornosť nemožným pulóvrom a ponožkami s čmeliakmi, ale inak pôsobí ako poriadny suchár a Bridget radšej podľahne zvádzaniu šarmantného šéfa Daniela.
Ako to všetko dopadne?
Dozviete sa vo vtipnom príbehu, ktorý v papierovej verzii stojí bežne do 13€, ale v elektronickej verzii je teraz ako HIT týždňa za neuveriteľných 2,90€. Len do štvrtkovej polnoci, tak neváhajte a sťahujte.

Denník Bridget Jonesovej len za 2,90€

dennik-bj-sliz.jpg

poucka-o-podstate1.jpg


Dajme si niečo novšie – dve super novinky.
Poučka o podstate predvídateľnosti Katherín je nová kniha Johna Greena, ktorého sme si obľúbili vďaka hitom Na vine sú hviezdy, Kam zmizla Aljaška a Papierové mestá. Aj sme si poplakali, však? Jeho najnovšia kniha je teraz so super zľavou 57%, čiže namiesto 12,90€ zaplatíte za e-verziu iba 5,50€. Výborná kniha, výborná ponuka.

Poučka o podstate predvídateľnosti Katherín lacnejšie o 57%
 

stretnutie.jpg

Z podobného súdka – novinka Stretnutie, ktorú USA Today označili za „úžasnú emocionálnu jazdu, po ktorej budete doslova drankať ďalšiu knihu autorky“. Príbeh o sympatickej dvojici Emily a Gavinovi vás rozhodne upúta, rozpáli a zažijete príbeh veľkej lásky.

Vášnivé Stretnutie so zľavou 40%

 

muz-jmenem.jpg

Jeden český tip, ktorý však naozaj stojí za to. Muž jménem Ove je od švédskeho autora, v samotnom Švédsku sa predalo neuveriteľných 600.000 kusov a práva kúpilo 25 krajín.
Láskavý a milý príbeh, ktorý však vychádza z nie veľmi príjemnej premisy: hundroš Ove, s ktorým sa život nepáral, sa rozhodne spáchať samovraždu. Do susedstva sa však nasťahujú ľudia, ktorí jeho pokusy vždy náhodne prekazia. A nenápadne sa rodí puto medzi Ovem, ktorý má rád pravidlá a poriadok, a bezprostrednou puritánskou rodinkou.
Pozor, táto akcia platí už iba dnes, v utorok. Bežne stojí kniha 13,10€, teraz je jej e-verzia za neuveriteľné 4 EURÁ!

Muž jménem Ove len DNES so zľavou 69%!

 

bez-sublimace.jpg

A ešte jeden tip. Bez sublimace je príbeh zo života, ktorý vás dojme. Príbeh napísaný formou denníka, s úmyslom podporiť ľudskú nádej a vieru...a tých nikdy nie je dosť. Autobiografický príbeh o stratenej a znovu nájdenej chuti do života. „Je to príbeh o tom, ako sa v nás bije chtíč, strach, ako sa smútok mení na radosť a naopak,“ tvrdí autorka Sandy Brygan. 300 strán veľmi citlivého čítania je teraz za zvýhodnenú cenu 4,20€.

Tak vyberajte a ak máte ďalšie tipy na e-knihy v zľave, akcie a super ceny, pridajte ich do komentárov pod článok.
Niet nad dobré tipy na ešte lepšie čítanie:-)

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.