Choď na obsah Choď na menu
 


50 vzrušujúcich romancí od 2,10€


Vášeň. Rozkoš. Túžba. Láska. Žiadostivosť.
Všetko toto chceme mať v dobrých príbehoch, však?
Prečo by nemohla romantická knižka obsahovať aj štipku erotiky, pikantné scény, pri ktorých sa niektoré červenajú, iné sa na ne tešia a ďalším by proste chýbali.

Máme pre vás TIP na novú akciu – 50 e-kníh, ktoré sú plné vzrušenia, vášne a lásky, od 2,10€. Viete si ich kúpiť a stiahnuť do čítačky hneď teraz a môžete čítať:)

erotika-baner.jpg

Pikantný erotický román Alfa.
Vynikajúca potterovka Hľadám Rómea.
Škandalózne
vzťahy Sylvie Dayovej.
Jamaica Lane o plachej Olivii a príťažlivých mužoch.

Na Rajknih.sk nájdete novú akciu Erotika a Sex. A v nej 50 e-kníh (českých aj slovenských), ktoré majú výrazné zľavy.
Tak povedzme spomínaná Alfa so 47% zľavou. Hľadám Rómea od Alexandry Potterovej až 64% zľava.

Proste preklikajte si túto akciuerotika-sex.jpg, možno nájdete niečo zaujímavé, čo ste si chceli prečítať a takto výrazne ušetríte. Veď dnes už bežne čítame knihy v čítačkách, tabletoch, na smartfónoch.

 

Naše 3 tipy:
dievca6e.jpgDievča zo 6E od Alexandry Torre (zľava 64%). Príbeh, ktorý doslova zaskočil vydavateľský biznis vo viacerých krajinách. Pútavé rozprávanie odhaľuje svet kybersexu a približuje cez napínavý príbeh tento priemysel a ženy, ktoré  autorka spoznala.

pribehx.jpgPríbeh dámy X od A.J.Molloy za 2,50€ (zľava 75%). Jeden deň, jedno stretnutie a jeden magický muž zmenia život 22-ročnej študentky X. Tak ju všetci prezývajú. Dokáže sa sústrediť na prácu na svojej diplomovke?

 

spolok.jpg

S.P.O.L.O.K. od L.M.Adeline (zľava 55%) rozpráva o mladej vdove Cassie, ktorá žije chudobným a jednotvárnym životom. Za veľa nestálo ani jej manželstvo. Cassie pracuje ako servírka a jedného dňa si v kaviarni zabudne denníček akási tajuplná žena. Keď sa doň Cassie začíta, zmení jej to celý život.

    

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.