Choď na obsah Choď na menu
 


Adriana Macháčová. 1+1 zadarmo a ďalšia super akcia!


Cez leto máme ešte viac času na čítanie, takže treba sa viac zásobovať, však?:) Peňazí však nie je nazvyš, preto pre vás robíme súťaže o knihy a tiež vám dávame do pozornosti rôzne zaujímavé akcie.

Napríklad dnes rozbehli AKCIU 1+1 zadarmo na knihy Adriany Macháčovej, ale tiež akciu na slovenské a české e-knihy od 1,50€

 

balik.jpgAdriana Macháčová patrí medzi naše obľúbené autorky. Máme od nej prečítané všetko, vrátane kníh ako Žena vplyvného muža, Cudzie vzťahy, či Dobré dni sa začínajú v noci.

Ak ste ešte nesiahli po jej najnovšej knižke Hubertove ženy, teraz je skvelá príležitosť. Ako e-knihu si ju na Rajknih.sk môžete stiahnuť so zľavou 56%, čiže len za 4,40€.

Je to príbeh o láske, zrade, manipulácii a krivde medzi dvoma sestrami, ktoré rozdelila láska k jednému mužovi. Kniha ako stvorená na horúce letné dni. Hubertove ženy majú detektívnu zápletku a spolu s hrdinami sa budete snažiť rozlúsknuť tajomstvá dvoch rodín pomocou záhadného denníka...

Tie dve sestry - Emu a Lýdiu - teda rozdelila láska k jednému mužovi. A ako to už chodí, ak vás zasiahne zrada na najcitlivejšom mieste a ešte od najbližšej osoby, pretrhne sa aj to najpevnejšie, pokrvné puto.
Vášeň a pomsta v tomto príbehu naozaj zničia takmer každého, kto prestane vnímať svet čistými očami a neskazeným srdcom.

A POZOR!
balik1.jpgK tejto knihe si teraz môžete ZADARMO stiahnuť druhú knihu A.Macháčovej, ktorú napísala s Róbertom Dydom – Vieme prví. Pre tých, čo radi čítajú v čítačke, na tablete, v smartfóne beží totiž akcia 1+1.
Získate tak dve knihy za cenu jednej, celkovo za rovných 10€.

Len na pripomenutie - Vieme prví je dynamický príbeh o tom, ako to funguje v bulvárnych médiách. Peter Walter je úspešný podnikateľ a filantrop, ktorý cez svoju nadáciu pomáha mentálne postihnutým deťom. Po čase však zistil, že jeho spoločník Richard Vyskoč ho celé roky okrádal. Vyskoč sa chce vyhnúť súdu a tak sa zriekol podielu v úspešnej firme.

Nevie však odpustiť Walterovi úspech: Vyskoč sa zmieta v problémoch, Walterov podnik stále prekvitá. Vyskoča aj po rokoch zhrýza pomsta a tak sa cez mladú Dianu, túžiacu po pohodlnom živote, pokúsi zničiť Walterovi nielen firmu, ale aj rozbiť mu rodinu. Jej úlohou je zblížiť sa s Walterom a zničiť mu život...

 

Stále nemáte dosť?cheeky

lf-cz-a-sk.jpgRajknih.sk dnes spustil aj ďalšiu AKCIU – Česká a slovenská literatúra od 1,50€.
Vyše 50 e-kníh slovenských a českých autorov za naozaj skvelé ceny. My už sme si stiahli tri kúskyJ
Nájdete tam autorov ako Martina Monošová, Petra Nagyová-Džerengová, Slávka Koleničová,  Jozef Banáš, Jozef Karika, či Michal Viewegh.

Pozrite si PONUKU – možno si vyberiete letné čítanie.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.