Choď na obsah Choď na menu
 


Marika, hltačka romancí. Pomôžeme jej!

ebook-readerka.jpg

Marika miluje romance. Hltá doslova všetko, je to naša kamarátka a často si vymieňame knižky. Možno ste podobné – dobrých romantických knižiek nie je nikdy dosť. Čoho je však pomenej, to sú peniaze, však? Niekto si dokonca povzdychne, že aj domáca knižnica je už preplnená na prasknutie... Ale to sa dá zariadiť, dámy: zoberte partnerovi jednu dve poličky v skrini a zasa máte kde ukladať knižky:-)

Ale iné sme chceli. Marika  sa tiež posťažovala, že tých peniažkov nie je toľko, aby si mohla kupovať všetko a tak sme jej poradili. Ušetrí peňaženku, aj priestor v domácej knižnici.
 

Áno, presne tak – myslíme e-knihy. jasné, súhlasíme, že niekedy to chce skutočnú papierovú knihu, aby ste si vychutnali vášnivý, romantický príbeh. No povedzte – romanca z viktoriánskeho Anglicka, či z obdobia francúzskej revolúcie v čítačke?
No ale keď peňaženka nepustí a zíva prázdnotou, občas treba urobiť kompromisy. My už čítame romance aj na tablete, v čítačke a nie je to také zlé. Naopak, viete si ich nakúpiť oveľa viac a mať ich stále pri sebe.

vztahoveromany.jpg

Teraz sme narazili na AKCIU románov pre ženy, erotických príbehov a romancí so zľavami až 70%!

Tak napríklad príbeh novinárky Mily Meisterovej Ako si neskaziť život – papierová kniha za 8,90€, elektronická teraz len 3,50€.
Alebo rozprávanie o tom, ako v živote potrebujeme stretnúť lásku Nikdy mi nebolo lepšie. 70% lacnejšie ako e-kniha.
Chcete trošku viac erotiky a vášne? Príbeh dámy X je plný erotickej fantázie – jeden deň, jedno stretnutie a jeden magický muž zmení jej život. Papierová verzia za 9,99€, e-kniha za zlomok ceny 3,50€ - to už sa oplatí, čo poviete?
A ešte jeden náš tip – Uväznená v čase. O tejto knižke sme už u nás písali, môžete si prečítať recenziu aj s úryvkom – keby ste si chceli knižku kúpiť v klasickej papierovej forme, vytiahli by ste papierovú desiatku. Ako e-knihu si ju môžete stiahnuť do minúty a len za 3,30€.

 

Ak teda môžete čítať aj na čítačke, v tablete či smartfóne, chcete ušetriť (peňaženku aj domáce poličky), pokojne si pozrite ponuku zlacnených romancí. Tu je ZOZNAM všetkých e-kníh v akcii. Možno si niečo vyberiete - je ich tam dosť, aj Steelová, Dayová, Van der Holland, Collinsová, Lynnová či Sidney Sheldon.

P.S. Ak máte podobné tipy, kde ušetriť na romantike, sem s nimi...teda do komentárov.
 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.