Choď na obsah Choď na menu
 


TIPY na romantiku skoro zadarmo!


Opäť máme pre vás niekoľko super tipov na romantické príbehy doslova „za babku“. Napríklad svetový hit plný vášne a s troškou erotiky za 2,90€ - ušetríte neuveriteľných 13€. Dá sa to? Samozrejme. Romantika.sk má pre vás zopár takýchto knižiek, ktorými si môžete vylepšiť horúci august...no dobre, skôr sú to knihy, ktoré vás ešte viac rozpália:-), ale to my, romantičky, milujeme, všakže?!

 

pod-tymto-muzom.jpgAk ste ešte Pod týmto mužom neboli, teraz je ten správny čas. Ešte do štvrtka je druhá časť Nočnej trilógie Pod týmto mužom za bombastickú cenu 2,90€. Ušetríte 13€ a knižku si môžete stiahnuť do čítačky, tabletu, smartfónu alebo aj do počítača za pár minút.
The Guardian označil túto sériu za „nové Fifty Shades“ a slogan „Iba jedna noc stačiť nebude!“ hovorí za všetko.
O čom tento príbeh nekonečnej lásky a vášne je?

V hoteli s názvom Zámok sa mladá bytová architektka Ava zoznámi s jeho nebezpečne príťažlivým majiteľom Jessem Wardom. Upúta ju, priam ohromí, svojou silou a oslepí vášňou, akú si ani nevedela predstaviť.
Jesse však má zlomenú dušu a temné tajomstvá, ktoré pred ňou úzkostlivo skrýva. Ava tuší, že ak sa chce pred Jessem zachrániť, musí ho opustiť, a to hneď. Lenže niet úniku... Jesse sa vráti do jej života rozhodnutý pripomenúť jej zmyselné potešenia, ktoré spolu prežili. Ava sa rovnako pevne rozhodne vypátrať pravdu ukrytú pod oceľovým zovňajškom tohto muža...

Stiahnite si Pod týmto mužom so zľavou 82%!

wm_pod.jpg

 

A máme aj ďalšie tipy!
jedine-s-nim.jpgJedine s ním od Lisy Renee Jonesovej so zľavou 55%. Záver trilógie o Sare a tajomnej Rebecce z pera úspešnej autorky, ktorá sa preslávila najmä šteklivými románmi pre moderné ženy a svojimi príbehmi vyvolala obrovský rozruch.
 

poucka-o-podstate2.jpgA máte rady Johna Greena? Jeho neopakovateľné Na vine sú hviezdy, aj Papierové mestá a naposledy Poučka o podstate predvídateľnosti Katherín. POZOR! Tá je ako e-kniha iba teraz s 57% zľavou, takže ušetríte vyše 7€ a môžete si ju stiahnuť aj do Kindle, PocketBooku ap.
 

Alebo radšej niečo slovenské? Na sociálnej sieti od Evy Martinovičovej lacnejšie o 56%, alebo Eliza: Zvádzaj ma pomaly so zľavou 45%.
Je z čoho vyberať – pozrite si akciu
Čítajte všade a možno si vyberiete.

 


bozsky-bastard.jpgAk čítate aj v češtine, v akcii Svetové bestsellery nájdete napríklad Božského bastarda o 59% lacnejšieho. Girl online iba za 4,10€, Milenka mého muže od Lucy Dawson za 3,10€ alebo Rozkoše léta od Evie Hunterovej so zľavou 70%.

Proste – kliknite si na akciu, popozerajte a doplňte si virtuálnu knižnicu. Niektoré akcie trvajú len do zajtra či štvrtka, tak nepremeškajte. Možno si tam nájdete knižku, o ktorej už dlhšie uvažujete a teraz navyše za perfektnú cenu. 
 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.