Choď na obsah Choď na menu
 


TIPY na víkendové čítanie za SUPER ceny!

cita-zababusena.jpg
Počasie sa nám pokazilo, vonku fučí, prší, ochladilo sa, takže ako najlepšie stráviť tento víkend?
Presne tak!
Pekne doma v teplúčku, so šálkou teplého kakaa (mlieka, čaju, punču), prikryté dekou a v ruke nejaká dobrá knižka.
Nemusí to byť len papierová... a ak vám navyše došli tie klasické, určite nepohrdnete tipmi na e-knihy od 2,90€. Veď treba šetriť kde sa dá, no nie?:-)
Takže tu je pár našich tipov na e-knihy, ktoré si môžete hneď stiahnuť do čítačky a čítať. A ešte aj skvele UŠETRIŤ!

 

radsej-vzdy.jpgRadšej vždy iba teraz za 2,90€!
Ušetriť na takejto knižke 11€, to je paráda. Rajknih.sk dal do HITu TÝŽDŇA pokračovanie bestselleru Radšej nikdy. Camryn Bennettová nikdy nebola šťastnejšia. Päť mesiacov po náhodnom stretnutí v diaľkovom autobuse s Andrewom Parrishom, so svojou osudovou láskou, je s ním zasnúbená, čaká dieťa a svadba je len otázka času. Pred sebou má nádhernú budúcnosť.

"Toto je teraz náš život. Stretli sme sa na ceste. Spoznali sme sa a zamilovali sme sa na ceste. Tam je pre nás určené byť na akokoľvek dlho, a presne to budeme robiť, pokým nebude jasné, že by sme mali robiť niečo iné."

Odrazu jej však osud prichystá ďalšiu ranu, ktorá tragicky zasiahne do ich spoločného života s Andrewom...

"V živote nastávajú okamihy, kedy musí človek čeliť niečomu takému strašnému, keď cíti, že už nikdy nebude ako predtým. Akoby sa zhora znieslo čosi temné, čo vám vezme každučký kúsok šťastia, a vy môžete len sledovať, ako to mizne, a viete, že nech spravíte čokoľvek, nikdy sa vám to nevráti."

Radšej vždy si môžete stiahnuť za super cenu len 2,90€ hneď teraz!
 

skut1.jpg

Rajknih.sk pripravil aj AKCIU Skutočné príbehy, ktorá sa pomaličky končí – už len do stredy 30.septembra si môžete vyberať z desiatok kníh, ktoré sú výrazne zlacnené.

moj-smutne.jpgTento príbeh doslova milujeme. Môj smutne slávny život rozpráva o Axie, dcére írskych imigrantov vyrastajúcej v sirotinci, z ktorej sa stala jedna z najbohatších a najkontroverznejších postáv svojich čias.
Je to brilantne napísaný biografický román, strhujúci príbeh inšpirovaný skutočnými udalosťami. Je to  zábavné a zároveň provokatívne čítanie. Kate Manningová sa inšpirovala málo známymi faktami z histórie a pretavila ich do pozoruhodného fascinujúceho románu.

Axie, vyškolená pôrodná asistentka, si s manželom urobí z predaja „lunárnych tabletiek na ženské ťažkosti“ výnosný obchod. Postupne sa vypracuje na vyhľadávanú ženskú lekárku a presťahuje sa z biedneho podnájmu do honosnej rezidencie na Piatej avenue. Jej pomoc vyhľadávajú prominentné i chudobné Newyorčanky, často v tejto oblasti šokujúco nevzdelané. Praktiky svojskej Madam X, ako ju označujú novinári, však veľmi nevoňajú istej skupine mužov, a tak musí pred súdom čeliť vážnym, škandalóznym obvineniam, vďaka čomu si vyslúži neslávnu publicitu.

Môj smutne slávny život si stiahnete o vyše 5€ lacnejšie!

 

skut2.jpg

dlhy-list.jpgĎalšia lahôdka v ponuke Skutočné príbehy je Dlhý list mame od Waris Dirie.
Zarážajúca, emotívna a najosobnejšia spoveď svetovej topmodelky Waris Dirie. „Pre mňa je to viac než duševná očista,“ tvrdí Waris. „Je to vyznanie lásky. Vyznanie matke od milujúcej dcéry.“

Keď Warisina mama vážne ochorie, modelka okamžite zorganizuje komplikovaný prevoz pacientky z krízového Somálska do Viedne. Vybaví najlepších lekárov i operáciu a od rána do noci bdie pri jej lôžku. Matka sa po úspešnej operácii rýchlo zotavuje a Waris ju berie k sebe. Obe sa tešia, že rodina je po dlhom čase opäť spolu, no táto idyla netrvá dlho...

Dlhý list mame si stiahnete ako e-knihu so zľavou 40%.

Ak teda hľadáte dobré čítanie na víkend, romantiku, Skutočné príbehy plné emócií – pozrite si ponuku e-kníh. Do minúty máte knižku zaplatenú cez sms a stiahnutú v čítačke, tablete, smartfóne, alebo aj na počítač.

Príjemný víkend s dobrými knihami:-)