Choď na obsah Choď na menu
 


Iris JOHANSEN - love story

Iris JOHANSEN

Knihy vydavateľstva WIST

z edície LOVE STORY:

 

ZIMNÁ NEVESTA

Vydavateľstvo: WIST (Love story č. 30)

 

 

MOSTY K DOMOVU

LAST BRIDGE HOME

Vydavateľstvo: WIST 1999 (Love story č. 136)

 ANOTÁCIA:

Elizabeth Ramseyová pokladá rodný mlyn za jediné miesto na svete, kde sa cíti bezpečná a šťastná. V tomto starobylom rodinnom sídle chce priviesť na svet aj dieťa, ktoré nosí pod srdcom.

Nečakaná návšteva Jona Sandela jej poodhalí nielen tajomstvo života jej tragicky zomretého manžela, ale prinúti ju zmeniť svoj doterajší život i chápanie pojmu domov.

 

 

 

BUĎ NAVŽDY MOJA

ALWAYS

Vydavateľstvo: WIST 2004 (Love story č. 238)

 ANOTÁCIA:

Clancy Donahue, zodpovedný za bezpečnosť štátu Sedichán, požiadal talentovanú speváčku Lisu Landonovú, aby mu pomohla dostať za mreže jej exmanžela Martina Baldwina, dodávajúceho zbrane teroristom.

Lisa spoluprácu odmietla, a nielen kvôli tomu, že nechcela ublížiť Martinovi, ale aj preto, že si uvedomila, že to medzi ňou a Clancym iskrí a ona už nechcela mať s mužmi nič spoločné.

Jediné riešenie situácie Clancy vidí v únose Lisy, spoliehajúc sa na Martinovu pretrvávajúcu náklonnosť k nej.

 

 

SPRIAZNENÉ DUŠE

Vydavateľstvo: WIST

 ANOTÁCIA:

Quenby Swensenová prijme ponuku sprostredkovateľskej agentúry na opatrovanie päťročného chlapčeka. Vzhľadom na okolnosti, sprevádzajúce nástup do jej nového zamestnania, však váha, či má toto miesto prijať. Lenže plavovlasé kučeravé chlapča si ju na prvý pohľad získa. Keď ale Quenby zistí, že sa o malého Andrewa bude starať v opustenom starom mlyne len sama s jeho šarmantným krstným otcom Gunnerom, znovu začne pochybovať, či nemá prácu odmietnuť. Malý Andrew, ktorý je na svoj vek mimoriadne rozumný, však zjavne duševne trpí, a tak jej srdce nedovolí nepokúsiť sa mu pomôcť.

 

 

Knihy tejto autorky sa budú postupne dopĺňať!

Elen

 

Náhľad fotografií zo zložky Iris Johansen

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.