Choď na obsah Choď na menu
 


Nevěsta ze zámoří

Lucy Monroe

Něvěsta ze zámoří

Obrázok

 

Obrázok The Sheikh´s Secretary Mistress

Harlequin 2009 - edice Romance se šejkem

Šejk Amir bin Farúk sice žije spokojeně v New Yorku, ale stále ho přitahuje poušť v jeho domovině. Nadešel čas opustit své přítelkyně a splnit povinnost - oženit se. Grace Brownová, jeho naprosto nenahraditelná asistentka, je do něj už nekolik let zamilovaná, ale dobře ví, že její puvod ji nedovoluje na něj myslet. Navíc ji Amir pověřil, aby mu našla vhodnou manželku...

Obrázok

Už dlhší čas som nesiahla po takej útlej knižočke, čo sa v pohode zmestí do vrecka, ale budiš, prečo nie, potrebovala som prečistiť hlavu. Jaj, ale som si pošmakla! Za tri hodinky som ju zhltla ako jednohubku a s dobrým pocitom, ju aj zavrela. Nijaká zložitá zápletka, pár stránok, a predsa príjemne strávené popoludnie.

Grace je nenahraditeľná asistentka, ako sme sa dozvedeli už z anotácie, tajne zamilovaná do svojho šéfa, arabského princa, pre ktorého nároky nielen v práci ale aj v osobnom živote, úplne stratila ten svoj. Nevadí jej to, hoci sa utápa v žiali a sebaľútosti celých päť rokov. Pohár jej trpezlivosti pretečie, keď ju Amir požiadala, aby zostavila zoznam vhodných kanditátok na manželku. 

Amir naopak, si popri svojej práci užíva život a ženy, pevne rozhodnutý sa už nikdy nezamilovať, pretože v minulosti prežil smrť svojej snúbenice. Čo na tom, že tajne túži po svojej asistentke, ktorá ukrýva svoju krásu a jedinečnosť pod neforemné šaty a upätý účes. Myslí si, že hlboké priateľstvo, ktoré ho s touto ženou spája, by mohol nezáväzný flirt pokaziť. A v tom má úplnú pravdu. 

ĽAdy sa pohnú až vtedy, keď mu Grace dodá požadovaný zoznam neviest súčasne so svojou výpoveďou a Amir si uvedomí, že bez nej nedokáže žiť, nielen ako šéf, ale ako muž... 

Ako som už hore povedala, príjemný príbeh na voľné popoludnie, plný romantiky, ktorá z príbehu priam priští, exotiky, arabských palácov a vône púšte. Na edíciu Harlequin hodnotím:   

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.