Choď na obsah Choď na menu
 


Tajemství noci

Ann Elizabeth Creenová

Tajemství noci

Obrázok

V originále: The Viscount´s Bride

Vydal: Harlequin 224 E / 2008/7

ObrázokAnotácia:

Chloe nemá na výběr. Buď se vdá za starého zvrhlíka, jehož jí vnucuje její poručník, nebo donutí k sňatku muže sice hodného, který jí zaručí bezpečí a klid, ale který jí nedá to, po čem ona v skrytu duše touží - lásku a vášeň.
Okamžik předtím, než se stihne zkompromitovat a donutit k sňatku nic netušícího sira Prestona, zachrání ji Brandt, lord Salcombe, a oznámí jejich zasnoubení!
Je to ale jako z bláta do louže. Chloe Brandta nikdy nebude milovat a on ji také ne. Ještě že jí dal alespoň možnost, že mohou zásnuby později kdykoliv zrušit…

 

 

Obrázok

Po dlhom čase som si opäť prečítala nejakú tú harlequinku a nebola som vôbec sklamaná, Chloe je temperamentná a Brand za ňou vôbec nezaostáva, sú na seba ako mačka s myšou, a obaja pred svetom skrývajú svoje tajomstvá, zábavný príbeh, ktorému však asi vytknem jednu dosť nepravdepodobnú noc .

Môj záver, jednoznačne dobré čítanie i keď ide o dalšiu časť série, nebude vám predchádzajúci diel chýbať, treba však povedať, že podľa náznakov vyzerá príbeh Bell a Justina dosť zaujímavo, škoda, že ho Harlequin ešte nevydal.

Spracovala Lenka

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.