Choď na obsah Choď na menu
 


Tajfún sa vracia

Tami Hoag

Tajfún sa vracia

  

Vydavateľstvo: LOVE STORIES -14, 1993

Originál: Taken by storm

 

Obrázok Anotácia:

Slávny futbalový obranca Thoma Dalton, prezývaný Tajfún, prichádza po ukončení svojej športovej kariéry do Minneapolis, kde žije jeho prvá a jediná láska Júlia McCarverová. Je rozhodnutý oženiť sa s ňou a žiť na farme v rodnom kraji.

 Júlia ho však odmieta. Pozná ho veľmi dobre a vie, že mu nemôže veriť. Trikrát ju totiž opustil. Vždy sľuboval, že zostane, no zakaždým kariéra, sláva a popularita znamenali preňho viac ako jej láska. Júlia sa nechce dopustiť ďalšej chyby v živote. Márne sa však snaží potlačiť prudký príval krásnych spomienok a nových citov, ktoré v nej vyvoláva tento príťažlivý muž.

 V jej vnútri sa odohráva veľký boj. Zvíťazí v nej srdce alebo rozum? Dokáže láska a skutky Setha Thomasa presvedčiť Júliu o tom, že sa zmenil a že ona je to jediné, prečo sa mu oplatí žiť?

 

Obrázok

Táto kniha síce patrí medzi „jednohubky“, ktoré prečítate za jeden večer. Ale môžem za seba povedať, že to bol veľmi dobre strávený večer. Knihe nechýbalo nič z toho, čo má mať dobrá romantická kniha. A to je láska, romantika, humor a dobre prepracované postavy.

 K obsahu nemám čo dodať, pretože vystihol knižku a celý dej.

 Vždy, keď nemám inú knihu po ruke, tak sa vraciam k tejto, lebo je krátka a vždy mi pri nej zaplesá srdiečko a zlepší sa mi nálada.

 Aj keď v dnešnej dobe bude ťažšie dostať sa k tomuto paperbacku, jedine ak tak knižnica.

Spracovala Janka

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

hihi

(lucia , 7. 11. 2009 14:04)

citala som tuto knihu a velmi sa mi pacila .. hlavne velmi dobry a zabavny bol ten zaciatok ...