Choď na obsah Choď na menu
 


Nevesty - Kat Martin

Kat Martin

Nevesty

Bride Trilogy

1. Royal's Bride (2009) Royalova nevesta ( Ikar 2011)
2. Reese's Bride (2009) Reesova nevesta (Ikar 2011)
3. Rule's Bride (2010) Rulová nevesta ( Ikar 2012)

Martin---royalova-nevesta.jpgRoyalová nevesta

Royal, dedič Brandsforského zámku, sa po mnohých rokoch vracia z cudziny domov k zomierajúcemu otcovi a zisťuje, že rodinný majetok upadol. Staručký vojvoda od neho vymámi sľub, že sa ožení s bohatou dedičkou Jocelyn a majetok opäť zveľadí. Royalovi však bije srdce rýchlejšie pri Jocelinej krásnej, no chudobnej sesternici Lily...

Reesová nevesta

433426.jpgZaľúbený Reese pred rokmi opustil svoj domov v Briarwoode so sľubom tmavovlasej Elizabeth Clemensovej, že sa po návrate zaňho vydá.

Pár mesiacov po jeho odchode sa však vydala za grófa Aldridgea, muža s bohatstvom a spoločenským postavením, aké Reese nikdy nemohol dosiahnuť. Pre spomienky na tú zradu je teraz jeho návrat domov viac trpký ako sladký.

Pohľad na Elizabeth stojacu pred jeho dverami v odeve vdovy zaboril nôž do rany ešte hlbšie. Obavy o bezpečnosť synčeka však prekonali jej hrdosť. Prosí Reesa o ochranu pred tými, čo by najradšej videli chlapca mŕtveho, aby si mohli privlastniť jeho majetok. Reese súhlasí s ťaživým záväzkom. Cíti, že Elizabeth stále ukrýva hlboké tajomstvá - a Reese vie, že sa sám stavia do ohrozenia... opätovnej straty svojho srdca.

rulova-nevesta.jpgRulova nevesta

Violet Griffinová, krásna a sebavedomá, šestnásťročná dedička americkej zbrojárskej firmy, sa vydá za Rula Dewara, zhýralého riaditeľa anglickej pobočky, aby splnila želanie zomierajúceho otca, ktorý sa chce postarať o budúcnosť dcéry aj spoločnosti. Manžel sa však hneď po svadbe vráti do Británie a mladučkú nevestu nechá v Bostone samu. Uplynú tri roky a Violet, teraz už dospelá žena riadiaca bostonskú továreň, si zaumieni, že odcestuje z Ameriky, kde sa schyľuje k občianskej vojne, do Veľkej Británie. Manželovi, ktorý si celý ten čas v Londýne užíval mládenecký život, chce oznámiť, že mieni zrušiť ich manželstvo a predať spoločnosť. Keď ju Rule zočí na prahu svojho domu a vypočuje si jej požiadavky, nielenže ho nazlostí jej trúfalosť, ale zároveň zatúži vymôcť si od vzrušujúcej krásky svoje manželské práva. Lenže Violet si nedá pomútiť hlavu zvodcovskými rečami. Kto komu nakoniec podľahne?

 

Náhľad fotografií zo zložky Kat Martin

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Trilógia

(Sarah, 10. 2. 2013 13:11)

Nadvazuju tie knizky dejom? Bo ma zaujala len ta posledna... Ze ci si nemusim kupit aj prve dve.,.,

Rulova nevesta

(Lucia, 5. 3. 2012 18:19)

Vyborna, super, nalepsia zo vsetkych, ale odporucam vsetky nevesty