Choď na obsah Choď na menu
 


Milý Johne

 

Nicholas Sparks

Milý Johne

Obrázok Ikar 2010

Ten, kto zrazil Avatara na kolená!  

 
Keď bol Cameronov trhák Avatar na vrchole, viedol rebríček návštevnosti v amerických kinách už niekoľko týždňov. Neohrozene a bez problémov. Potom však prišiel režisér Lasse Hallström, autor poetických hitov ako Pravidlá muštárne či Čokoláda, a svojou novinkou Milý Johne zosadil Avatara z trónu. Film bol nakrútený podľa rovnomennej knihy svetového bestselleristu Nicholasa Sparksa.
 
 
Kniha Milý Johne je ďalšou lahôdkou superúspešného spisovateľa Nicholasa Sparksa. Už viaceré jeho knihy boli sfilmované: Odkaz vo fľaši (Kevin Costner), Zápisník, Nezabudnuteľná cesta či Noci v Rodanthe (Richard Gere).
 
Obrázok Milý Johne je romantický príbeh lásky, ktorá musí neustále prekonávať odlúčenia. Mladý vojak John stretne atraktívnu Savannah, ale ich spoločné chvíle netrvajú dlho. John sa musí vrátiť k jednotke a je často na vojenských misiách. Ona mu sľúbi, že keď sa vráti, vezme si ho za muža. Svoj vzťah prežívajú milenci najmä prostredníctvom listov, až raz – deväť mesiacov pred ukončením vojenskej služby - príde list, ktorý sa začína oslovením „Milý John...“ a končí sa slovom „zbohom“.
 

Obrázok Nádherný nadčasový príbeh oslovil už milióny čitateľov na celom svete. Ak sa k nim chcete pridať a prežiť príjemné chvíle s knihou Milý Johne, teraz je ten správny čas. Iba do 30.mája je zľava na túto knihu skvelých 25% a navyše, piati môžu získať filmové balíčky, v ktorých nájdete VIP lístky pre dve Obrázok osoby, šiltovku a tričko!

Ešte viac: TU

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.