Choď na obsah Choď na menu
 


Kathleen E.Woodiwissová

Kathleen E.Woodiwiss - zakladateľka moderného historického románu

 

Obrázok

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Kathleen je naj

(Kika, 27. 8. 2019 14:09)

Ahojte, podla mna je Kathleen urcite jedna z najlepsich autoriek historickych romanov vsetkych cias :) vsetky knihy som citala niekolko krat, prvy krat asi v 16stich.. a stale sa daju citat aj po 30tke.:) Citala som aj originaly a musim povedat je obalka je krajsia v Slovenskej verzii , uplne vystihuje atmosferu knihy. Aj preklad je fajn hoci dej je trosku skrateny... ale to zalezi od vydavatelstva.. Vsetky knihy hodnotim 5* z toho Plamen a kvet a Shannu 5+ :)
jedina ktora da mi zadala slabdia bola posledna- Vecna laska...

kúpim

(Romana, 7. 12. 2011 21:18)

Kúpim knihy od Woodiwissovej Cena 5eur prosím ozvite sa mi na romana.cyprichova@gmail.com

Plameň a kvet

(Ruži, 5. 2. 2011 20:53)

Spisovateľka má veľmi pekné knihy, hlavne Plameň a kvet - proste jedna z najúžasnejších kníh aké sa dajú prečítať :) Veľmi krásna :)

Knihy

(Lucia, 20. 8. 2010 0:43)

Plameň a kvet bola moja prvá, ktorú som prečítala od tejto autorky...

Plameň v srdci bolo ekné spracovanie nezavisléhho pokračovania Plameň a kvet, aj keď miestami mi prekážala nesmierna naivita hrdinky, podľa mňa hraničiaca až s hlúosťou.

Popol vo vetre je moja najobľúbenejšia od tejto autorky. Čítala som ju už dosť dávno, ale viem, že sa mi veľmi páčil dôvtip hlavnej hrdinky.

Prelúskala som si od Kathleen aj niektoré ďalšie jej knihy ako Ruža v zime, Lupene na vode, Navždy v tvojom objatí (pekne vykreslené ruské prostredie), Osudom spojení a iné, ale neostali mi tak v pamäti ako tie úvodne tri.

Ahoj

(Miriam Niková, 5. 1. 2009 22:47)

Mne sa taktiež veľmi pačia tituly od Kathleen mám a čítala som ich skoro všetky okrem Lupene na vode a Plameň v srdci. Sú super.

Ahojte,

(Renata, 9. 10. 2008 0:17)

len by som chcela povedať, že Katheleen bola skvelá spisovatelka. Všetky knihy čo som prečítala ma velmi zaujali, dej je velmi pekne vykreslený a samozrejeme tá romantika a tí džentlmeni...no proste super...